מדוע אבירם פלדמן

בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן נוסד בשנת 2001 על ידי אבירם פלדמן בחזון להוביל תלמידים רבים להצליח בבחינות הבגרות ובבחינה הפסיכומטרית, בחזון לסייע לתלמידים רבים להגשים חלום ולהתקבל ללימודים אקדמאיים, בחזון לעשות כל זאת במקצועיות ראויה!
 
בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן הוכיח ומוכיח כי בכל הנוגע למתן שיעורים פרטיים ובכל הקשור לקורסי הכנה לבחינות הבגרות ולקורסי הכנה לבחינה הפסיכומטרית, אנו הטובים ביותר! כלי העבודה שפיתחנו ועודנו מפתחים חכמים, יעילים ופשוטים, כך אנו מבטיחים את הצלחת תלמידנו!
 
בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן מחנך כי הצבת התלמיד במרכז היא נוסחת ההצלחה. תלמידנו יודעים שאנו כאן עבורם כל יום כל היום ובכל רגע נתון, תלמידנו יודעים שאנו עושים כל שניתן למען הצלחתם והשגת מטרותיהם, תלמידנו יודעים שלכל בעיה יש פתרון ותמיד נמצא אותו, תלמידנו יודעים להעריך את עבודתנו המקצועית המובילה להצלחתם!
  
בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן מעסיק את המורים הטובים ביותר בתחומם. אנו בוחרים את מורינו בקפידה רבה ולאחר מחשבה מעמיקה.
 
"מורה טוב הוא מורה לחיים"- משפט זה מתנוסס על דגלנו. המורים שלנו מהווים דוגמא ומופת עבור תלמידיהם, המורים שלנו מצטיינים ביכולתם לפשט כל דבר, המורים שלנו ידועים בסבלנותם שאיננה פוקעת לעולם, המורים שלנו התברכו בחריצות אין קץ בעת עבודתם, המורים שלנו נהנים וגאים לסייע לתלמידיהם בכל שנדרש!
 
בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן יודע שלמידה באווירה נעימה, למידה בהנאה, למידה המכבדת את התלמיד והמורה, למידה המשלבת מעט הומור, למידה יסודית וסבלנית, למידה מתוכננת בצורה חכמה ולמידה מאורגנת מובילה להישגים, מובילה לתוצאות גבוהות, מובילה למצוינות, מובילה לדרך חיים, מובילה את תלמידנו היקרים גם בהמשך דרכם!