המורים שלנו

בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן בוחר את המורים בקפידה רבה ובמקצועיות ראויה.

ראשונה במעלה הינה אישיותו של המורה, "מורה טוב הוא מורה לחיים" הינו משפט המתנוסס על דגלנו וניצב לנגד עיננו בכל רגע נתון. המורים שלנו יודעים זאת, המורים שלנו עובדים תחת הראייה הזאת , לפיכך המורים שלנו הם הטובים ביותר!
 

בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן יודע ומאמין כי הצלחתכם תלויה בראש ובראשונה ביכולות המקצועיות ובתכונות האופי של המורה הניצב מולכם. מורה נמדד ביכולתו לפשט כל דבר באשר הוא, מורה נמדד בסבלנותו שאל לה לפקוע לעולם, מורה נמדד בנחישותו ובהתמדתו, מורה נמדד באמונתו ובעשייתו למען הצלחת תלמידיו, מורה נמדד בגישתו הפדגוגית המשתנה מתלמיד לתלמיד ומתאימה עצמה בכל רגע נתון לצרכי תלמידיו!

 
בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן מצדד בכך שאין תלמיד שלא יכול, אין תלמיד שלא מסוגל ואין תלמיד שלא יודע. הגם שאנו היחידים שסוברים כך, נאמר בגאון כי  כשלון של תלמיד הינו כשלון של המורה המלמד אותו קודם לכן. נאמר בראש מורם ומודה לקב"ה כי תלמידנו תמיד מצליחים כי אנו עושים כל שניתן והרבה מעבר לכך למענם ולצורך השגת מטרתנו זאת!

 
בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן הוא המוסד הלימודי הטוב ביותר המעניק את השירותים הללו כי אנחנו לא מתפשרים על מורים בינוניים, אנחנו לא מוותרים לתלמידנו גם אם קשה להם, אנחנו לעולם לא מתעייפים כי אנחנו לא מכירים את המילה הזאת ואנחנו יודעים שלהיות מספר אחד זה מחייב!

 
בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן מזמין כל אחד וכל אחת מכם להצטרף לשורה ארוכה של תלמידים מצליחים, לשורה ארוכה של תלמידים היודעים להעריך את איכות ההוראה אותה הם מקבלים, לשורה ארוכה של תלמידים שעוזרים לנו לעזור להם להשיג את מטרותיהם בדרך מקצועית, חכמה, יעילה ונעימה!