בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן

בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן הוקם על ידי אבירם פלדמן בשנת 2001, כשבחזונו להוביל תלמידים רבים להצליח בבחינות הבגרות במתמטיקה באמצעות שיעורים פרטיים.

הביקוש הרב ללמוד מתמטיקה אצל אבירם פלדמן וכן ההצלחות הכבירות של תלמידיו, הובילו את אבירם פלדמן לפתח פלטפורמה לימודית נוספת, קורסי הכנה לבחינות הבגרות במתמטיקה. 

                

במהלך השנים הגיש אבירם פלדמן בעצמו מאות תלמידים לבחינות הבגרות במתמטיקה. כמו כן, מתוך ההבנה, שבאפשרותו "לשכפל" את נוסחת ההצלחה שפיתח, הכשיר אבירם פלדמן מורים נוספים, המלמדים מתמטיקה על פי משנתו ובהתאם לשיטותיו המוצלחות.

 

במרוצת השנים, ולאור ההצלחה הנמשכת והביקוש העצום, הרחיב אבירם פלדמן את תחום פעילות בית הספר והחל להעסיק מורים למקצועות בגרות נוספים, וכן מדריכים לבחינה הפסיכומטרית.

 

מובן הוא, כי הן המורים למקצועות הבגרות השונים והן מדריכי הבחינה הפסיכומטרית, המלמדים בבית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן, עוסקים במלאכתם תוך שמירה הדוקה על עקרונות הלימוד החשובים, המותווים על ידי אבירם פלדמן

                         

בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן מציע קורסי הכנה לבחינות הבגרות, וכן קורסי הכנה לבחינה הפסיכומטרית לתלמידים המעוניינים להשלים את תעודת הבגרות שלהם ו/או לשפר את ממוצע הבגרויות שלהם, על מנת להתקבל ללימודים אקדמיים באחד מהמוסדות להשכלה גבוהה.  

 

כמו כן, בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן מציע לתלמידים בכל הגילאים, החל מתלמידי בית ספר יסודי, חטיבות הביניים והתיכונים וכלה בסטודנטים - שיעורים פרטיים ("אחד על אחד") לכל מטרה ובכל עת.

 

 

המורים

 

בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן מציב לנגד עיניו את רצונותיהם ושאיפותיהם של תלמידיו. כאן תגלו, שהתלמיד ניצב בראש סדר העדיפויות בכל רגע נתון. עבורנו, התלמיד הינו המרכז, וצרכי התלמידים, הם המובילים את מורינו בעת מלאכתם.

 

על מנת לטפח גישה זו, אנו בבית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן בוחרים את המורים שלנו בקפידה רבה, תוך דרישה למקצועיות ולמקצוענות. המורים המצוינים שלנו, הם המבדילים אותנו מכל בית ספר אחר. מורי בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן חשים מחויבות ושליחות בעבודתם. אנו מאמינים כי "מורה טוב הוא מורה לחיים". אנו יודעים, שהונם האישי הגבוה של מורינו מהווה תשתית איתנה להצלחתנו.

כאן, בבית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן, תגלו מהי חריצות, מהי מסירות, מהי נאמנות, ומהי המשמעות של לעשות הכול ויותר מכך עבור ההצלחה של כל תלמיד.

 

מסלולי הלמידה

 

בבית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן נבנו מסלולי למידה רבים ומגוונים. זאת מתוך אמונה, שכל אחד מאתנו מסוגל להצליח להגשים את רצונותיו ויעדיו, לצד ההכרה שכל תלמיד שונה מרעהו, ולכן זקוק לתכנית ולמסלול לימודים "התפורים היטב למידותיו". לשם כך, אנו בבית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן מציעים שני מסלולי למידה שונים: "אחד על אחד" או "קבוצת לימוד".  

   

בקבוצות הלימוד בבית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן לומדים לכל היותר 20 תלמידים בקבוצה. לימוד בקבוצות קטנות מאפשר למורינו לטפח כל אחד ואחד מהתלמידיהם מחד, וכן מקנה להם מסגרת טובה לעבודה קבוצתית מפרה מאידך.

 

בנוסף בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן מציע שרות, שאין דומה לו באף מוסד לימודי אחר: בגרות אישית ופסיכומטרי אישי בשיטת "אחד על אחד". במסלולים הללו כל מורה מתאים לכל תלמיד את התכנית המתאימה לו, לפי צרכיו ויכולותיו.

 

בדרכנו זו, אנו בבית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן מבטיחים כי סיכויי תלמידנו להשגת יעדיהם הינם הגבוהים ביותר.
בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן מזמין אתכם להצטרף לתלמידים הרבים שהוכנו על ידנו לבגרויות השונות ולבחינה הפסיכומטרית.