סהר מלול

 

"...אבירם, עזרת לי להבין מתמטיקה ולא רק לדעת לפתור שאלות, עשית אותי אחד שלא מוותר לעולם עד שהוא משיג את מבוקשו..."

תמיד הסתדרתי לא רע עם עולם המתמטיקה, לאחר שחזרתי משליחות לשיקגו הבחנתי שהפסדתי לא מעט חומר לימודי במתמטיקה, כך בעצם הגעתי אליך, לשמחתי הרבה, כמובן... מטרתי המרכזית הייתה לחזור לעצמי ולהשתלב ברמה לימודית גבוהה מ- 3 יחידות לימוד.
אינני מבין איך, אך הצלחת בדרכך המיוחדת להציב אותי ב- 5 יחידות לימוד ועל כך אני אסיר תודה. האמת היא שלא יכולתי לקבל עזרה יותר טובה ממה שקיבלתי ממך כי אתה יודע להפיק ממני את המקסימום בשיטתך הלימודית. 
סידרת לי קצת את הראש, כיוונת אותי נכון לדרך אליה שאפתי ואמרת לי שאני יכול להגיע לאן שארצה אם נעבוד נכון ובחכמה, למרות שבבית ספרי טרחו לומר לי שאינני מתאים ל-5 יחידות לימוד. כיום, לאחר שסיימתי כבר שני שאלונים מתוך השלושה הנדרשים ב-5 יחידות לימוד, אין לי ספק שאני במקום הנכון.  
אני מודה לך על יכולתך לאפשר לי לשאול כל דבר, כמה פעמים שארצה ועל סבלנותך הבלתי נגמרת להשיב לי בכיף ובשמחה, בכל פעם מחדש.
אבירם, עזרת לי להבין מתמטיקה ולא רק לדעת לפתור שאלות, עשית אותי אחד שלא מוותר לעולם עד שהוא משיג את מבוקשו. בנית לי אופי לוחמני שישרת אותי בתחומים רבים במרוצת חיי, תודה רבה על כך.
אתה תמיד יודע לעשות הפסקה קצרה בעת הלמידה בעיתוי מושלם ויעיל עבורי כדי להתרענן, ולהפיק ממנה עוד משהו קטנצ'יק שיעזור לי מאד.
התחברותך אל התלמיד שונה וטובה הרבה יותר מכל מורה שהכרתי עד כה, אתה מתחשב מצד אחד אך דורש שלמות מצד שני, זורם וצוחק מצד אחד אך לא מתפשר על כלום מצד שני, אני אסיים באמרי שאתה אביר – רם מתמטי עבורי, אין לי ספק שגם עבור תלמידיך האחרים. 

המשך להפוך מתמטיקה לדבר קל ופשוט,
סהר מלול