חן חנסב

אבירם
למדתי איתך שיעורים פרטיים במתמטיקה במשך 3.5  שנים(י'-יב'), הגעתי אליך לאחר קשיים רבים שהיו לי בלימודים ובעיקר במתמטיקה.מהר מאוד הרגשתי שאתה לא רק מורה למתמטיקה, אלא הרבה מעבר לכך.

השיעורים איתך הועברו בצורה אחרת לגמרי מכל שהכרתי קודם לכן, בצורה מאד מעניינת ומהנה.הצלחת להקנות לי הרבה מאד הרגלי למידה חכמים ויעילים שחסרו לי, לימדת אותי מהי אחריות אישית להצלחה, מהי משמעת בתחום הלימודי והחשוב מכל בעיניי, תמיד תמיד האמנת בי וביכולות שלי, גם כאשר אני לא האמנתי בעצמי, קיבלתי ממך הרבה מאד ביטחון ועזרת לי להתקדם בתחום הלימודי בכלל ובמתמטיקה בפרט.השיעורים הפרטיים איתך עזרו לי מאד, הרבה מעבר לתחום המתמטי.

הייתה להם השפעה על שאר המקצועות, אני יכולה לומר שבזכותך עברתי מהפך והצלחתי לקחת את עצמי בידיים ולסיים 12 שנות לימוד עם תעודת בגרות מצוינת , אין לי ספק שחלקך נכבד בכך.

 

כיום אני בת 21, בשנת הלימודים הקרובה תש"ע אני מתחילה ללמוד עבודה סוציאלית באחד המוסדות להשכלה גבוהה.

לשמחתי הרבה מאד התקבלתי למסלול זה בקלות, בזכות העובדה שהיו לי 4 יחידות מתמטיקה בציון הנדרש.

 
כשאני מסתכלת לאחור ורואה את התהליך שעברתי אני יודעת שאתה,אבירם פלדמן, לא רק מורה מצוין למתמטיקה, אתה מורה אשר מבין את נפש האדם ,תמיד דיברת אליי בגובה העיניים, היית סבלני עד אין קץ אליי ונתת לי להתקדם בקצב המתאים לי. בזכותך ,יכולתי לממש את הפוטנציאל שלי בתקופת התיכון.

אני מודה לך מאד ומקווה שתלמידים רבים יקבלו ממך את שאני קיבלתי... תודה! תודה! תודה!

חן חנסב,קרית גת