יצירת קשר

*
 
*
 
 
*
 
 

*הקלד את הקוד הבא

  

  Captcha הקשב והקלד את הקוד שתשמע

 
 

 

אודות בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן

 

אבירם פלדמן הגיש לבחינות הבגרות במתמטיקה מאות תלמידים בשנים הללו, הוא הבין שעליו "לשכפל" את נוסחת ההצלחה שפיתח ולכן הכשיר מורים נוספים המלמדים מתמטיקה על פי משנתו ובהתאם לשיטותיו המצליחות. במרוצת השנים, לאור ההצלחה הנמשכת והביקוש העצום, הרחיב אבירם פלדמן את תחום פעילות בית הספר והחל להעסיק מורים למקצועות הבגרות השונים וכן מדריכים לבחינה הפסיכומטרית.

 

מובן הוא, כי המורים למקצועות הבגרות השונים והמדריכים לבחינה הפסיכומטרית המלמדים בבית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן, עוסקים במלאכתם תוך שמירה הדוקה על העקרונות החשובים אשר הותוו על ידי אבירם פלדמן

                         

בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן מציע קורסי הכנה לבחינות הבגרות וקורסי הכנה לבחינה הפסיכומטרית לתלמידים המעוניינים להשלים את תעודת הבגרות שלהם ו/או לשפר את ציוני בחינות הבגרות שלהם על מנת להתקבל ללימודים אקדמיים באחד מהמוסדות להשכלה גבוהה.  

 

כמו כן, בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן מציע לתלמידים בכל הגילאים, תלמידי יסודי, חטיבות הביניים, תיכונים וכן לסטודנטים שיעורים פרטיים ("אחד על אחד") לכל מטרה ובכל עת.

 

בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן מציב לנגד עיניו את הרצונות והשאיפות של תלמידיו. כאן, תגלו שהתלמיד ניצב בראש סדר העדיפויות בכל רגע נתון, התלמיד הינו המרכז, השאיפות והרצונות של התלמיד מובילים את המורים בעת מלאכתם.

 

כאן, בבית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן, תגלו מהי חריצות? מהי מסירות? מהי נאמנות? מה פירוש לעשות הכל ויותר מכך עבור ההצלחה של כל תלמיד?                                                                      

על מנת לטפח גישה זו, אנו בבית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן בוחרים את המורים בקפידה רבה, תוך דרישה למקצועיות ולמקצוענות. המורים המצוינים שלנו, הם המבדילים אותנומכל בית ספר אחר. 

                                                                                                             

מורי בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן חשים מחויבות ושליחות בעבודתם. אנו מאמינים כי "מורה טוב הוא מורה לחיים". אנו יודעים, שהונם האישי הגבוה של מורינו מהווה תשתית איתנה להצלחתנו. 

                                                                                                        

בבית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן נבנו מסלולי למידה רבים ומגוונים. זאת מתוך אמונה, שכל אחד מאתנו מסוגל להצליח להגשים את רצונותיו ויעדיו, לצד ההכרה שכל תלמיד שונה מרעהו, ולכן זקוק לתכנית ולמסלול לימודים "התפורים היטב למידותיו". לשם כך, אנו בבית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן מציעים שני מסלולי למידה שונים: "אחד על אחד" או "קבוצת לימוד".  

   

בקבוצות הלימוד בבית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן לומדים 12 תלמידים לכל היותר. לימוד בקבוצות קטנות מאפשר למורינו לטפח כל אחד ואחד מהתלמידים בקבוצה, וכן מקנה להם מסגרת טובה לעבודה קבוצתית מפרה.

 

בבית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן אנו מציעים שרות שאין דומה לו באף מוסד לימודי אחר – בגרות אישית-"אחד על אחד" ופסיכומטרי אישי-"אחד על אחד". במסלולים אלה כל מורה מתאים לכל תלמיד את התכנית המתאימה לו, לפי צרכיו ויכולותיו.

 

בדרכנו זו, אנו בבית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן מבטיחים כי סיכויי תלמידנו להשגת יעדיהם הינם הגבוהים ביותר.   

                                                         

בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן מזמין אתכם להצטרף לתלמידים הרבים שהוכנו על ידנו לבגרויות השונות ולבחינה הפסיכומטרית. 

 

 

 

 

 

חדשות ועידכונים

עצור
ההרשמה נמשכת לקורס פסיכומטרי מועד אפריל 2016 .
תאריך פתיחת הקורס - יום ג' ה - 26.1.2016
לא מפספסים הזדמנות שניה
לכל תלמיד מגיעה הזדמנות שניה! המרכז הארצי לבחינות ולהערכה מאפשר לנבחני הפסיכומטרי- מועד ספטמבר להיבחן שוב בדצמבר. כך דווח באתר של המרכז הארצי לבחינות ולהערכה: זוהי הזדמנות מצוינת בשבילכם לשפר ולהגיע אל הציון שאתם באמת מכוונים אליו! ההרשמה בעיצומה >>> 077-4204060

פסיכומטרי

סקר

האם התוכנית של שר החינוך בנט לחיזוק לימודי המתמטיקה תצליח ?